Ana Sayfa / Ürünler / BIRD FOOD
BIRD FOOD
KANARYA, MUHABBET VE TÜM DOĞA KUŞLARI MAMASI

ESYEM KANARYA,MUHABBET VE TÜM DOĞA KUŞLARI MAMASI
 


VERİMLİLİĞİ
Kanarya ve Muhabbet kuşlarınızın yumurta verimi yükselecek olup, yumurta doluluk oranları artacak, Yavruların gelişimi en üst düzeyde katkı sağlayacaktır. Kanarya ve Muhabbet  yavruları büyüdüğünde Esyem mamasının farkını gözlemleyeceksiniz. Esyem maması ile Yetişen her yavru daha sağlıklı daha gür olacaktır. Aynı zamanda hastalık oranı gözle görünür azalacak olup ,hastalıklara karşı daha dirençli olacaklardır. Esyem kanarya ve muhabbet maması kuşlarınıza zarar verecek her türlü olgular pasif hale getirilerek üretilmiştir. Esyem maması ile beslenen kuşlarınız sağlıklı uzun bir yaşam ömrüne sahip olup, Hastalıklara yenik düşmez.AR-GE çalışmaları yapılmış olup, Bütün analizleri firmamıza ait olan kalite kontrol laboratuvarımızda tetkik edilmiştir.  

 

KULLANIMI 
Esyem kanarya ve muhabbet  kuru maması tamamı doğal tohum, tahıl bitki özleri ile üretilmiş olup, Doğal vanilya ve tarçın kullanılmıştır.
İçeriğini zenginleştirmek için yumurta ve bisküvi ilave edilmiştir. Sebze veya meyve ile nemlendirerek veriniz. 
Esyem Kanarya ve Muhabbet mamasını kuşlarınız yemiyor ise veya iştahsız ise, daha önce kullanmış olduğunuz mamaların içine katkı yaparak uygulayınız ve Esyem mamasının oranlarını her geçen gün miktarını artırın. Bu şekilde Kanarya ve Muhabbet kuşlarınız Esyem mamasına alışmış olacaklardır.

ÜRÜN  İÇERİĞİ
Keten Tohumu, Rapiska, Kenevir,  Soya, Darı, Bezelye, Mısır, bisküvi, Aspir,  Pirinç, Fiğ, Yulaf, Mercimek, Çılpan , Buğday, Sorgun , Burçak, BİTKİ ÖZLERİ,(Adaçayı, dağçayı, menengiç, kediotu, çamözü, kafur, limonçiceği, portakal çiçeği ,zencefil, nane, biberiye, kimyon, kekik, sedir, mine ) maya, A D E vitamin mineralleri, doğal tatlandırıcılar.
(Tarçın, Vanilya ) keçi boynuzu, Yumurta ve probiyotikler  içermektedir.