Ana Sayfa / Ürünler / LILIY CAT
LILIY CAT
PREMIUM KISIR KEDİ MAMASI

PUPA LILIY CAT PREMIUM KISIR KEDİ MAMASI
Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması kısırlaştırılmış yetişkin kediler için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özenle formüle edilmiş tam ve dengeli premium kedi mamasıdır.
Kısırlaştırılmış kedilerde sağlıklı büyüme , kas , deri ve tüy sağlığının korunması amacı ile protein kaynağı olarak işlenmiş balık proteini kullanılmıştır.
Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ,  görme ve sinir sisteminin sağlığının korunması amacı ile omega3 & omega6 dengesi işlenmiş balık proteini, keten tohumu kullanılarak sağlanmıştır.
Hayvanların sağlıklı büyümesi ve performansı için mamanın içerisinde zengin vitamin içeriği bulunmaktadır.

UYARILAR
DEPOLAMA ÖMRÜ ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN 18 AYDIR.
ÜRETİM TARİHİ AMBALAJ ÜZERİNDE YAZILIDIR.
KURU VE SERİN BİR ORTAMDA PAKETİN AĞZI KAPALI OLARAK MUHAFAZA EDİNİZ.
KURU MAMANIN YANINDA KEDİNİZİN SU KABINDA DAİMA TEMİZ İÇME SUYU BULUNDURUNUZ.
İNSAN GIDASI OLARAK KULLANILMAMALIDIR.

İÇİNDEKİLER
İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Buğday Kepeğini, Hayvansal Yağ, işlenmiş Balık Proteini, Balık Yağı, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mısır Gluteni, Pirinç, Ciğer Aroması, Balık Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.

MİNERALLER 
Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

VİTAMİNLER
Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan.

BESİN DEĞERLERİ
Ham Protein, %33 Ham yağ %11, Ham selüloz %5, Ham Kül %8 , Kalsiyum %1.5 Fosfor ; %1, Sodyum %0,5

BESLENME ÖNERİLERİ
Pupa liliy cat   kısırlaştırılmış kedi maması’yla beslenen kedilerin günlük mama tüketim miktarları, kedinin gün içerisindeki aktivitesine, fiziksel özelliklerine, hayat sürdüğü çevreye ve bulunduğu bölgenin iklim durumuna göre çeşitlilik gösterir.