Ana Sayfa / Ürünler / PERRY CAT
PERRY CAT
Perry cat mama Kuzu, balık, tavuk kedi maması, kedinizin beslenme ve gelişimi açısından en ideal şekilde formüle edilmiştir.

 



    

Perry cat mama Kuzu, balık, tavuk kedi maması, kedinizin beslenme ve gelişimi açısından en ideal şekilde formüle edilmiştir.


1. ve 2. gün %25  PERRY CAT FOOD  +  %75 Eski Mama
 3. ve 4. gün %50  PERRY CAT FOOD  +  %50 Eski Mama
 5. ve 6. gün %75  PERRY CAT FOOD  +  %25 Eski Mama
7. günden itibaren sadece     (%100) PERRY CAT FOOD 

 

    
      Hayvansal protein kaynağı olarak kuzu, tavuk, balık unu  kullanılmıştır.
      Doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak omega 3 & 6 dengesi sağlanmıştır.
      Yucca bitkisi ile koku ve amonyak kontrolü sağlanır, besinlerin emilimi artırılır.Kedinizin HEM KENDİSİ HEMDE dışkısının kokması minimize edilir. 
      PERRY CAT, tüm yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş.
     Zengin vitamin içeriği.  

 

 

BESLENME ÖNERİLERİ 
Perry cat mama Kuzu&tavuk&balık mamayla beslenen 1 yaş ve üstü kedilerin günlük mama tüketim miktarları kedinin gün içerisindeki aktivitesine, fiziksel özelliklerine, hayat sürdüğü çevreye ve bulunduğu bölgenin iklim durumuna göre çeşitlilik gösterir. Kedinizin sindirim sisteminde problem yaşamamak için Perry cat mama Kuzu&balık&tavuk mamaya en ideal şekilde aşağıda belirtilen günlük beslenme önerilerine uyularak geçilmelidir.

 

İÇİNDEKİLER
İŞLENMİŞ HAYVANSAL PROTEİN, BUĞDAY, MISIR, HAYVANSAL YAĞ, MISIR GLUTENİ, BALIK UNU, CİĞER AROMASI, BALIK AROMASI, TUZ, KETEN TOHUMU, KURU BİRA MAYASI, TAURİN RENKLENDİRİCİLER (GRUP SARISI E-110,KİNOLİN SARISI E-104, BEZELYE YEŞİLİ E102+E133, ERİTROSİN E-127)         

MİNERALLER: Kalsiyum,Fosfor,Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum 
VİTAMİNLER: VİT A, VİT D, VİT E, VİT C, VİT B1-B2-B3 (niasin) -B6-B12-B7 (biotin) -B9 (folikasit),  VİT K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.