Ana Sayfa / Ürünler / PUPA E26 PROFESYONEL ELLE BESLEME MAMASI
PUPA E26 PROFESYONEL ELLE BESLEME MAMASI

PUPA E26 Tüm bebek kuşların beslenmesinde kullanılabilen,  maksimum fayda sağlayan, bilimsel verilere göre  hazırlanmış  özel içerikli  elle besleme mamasıdır. 

 Kullanım - Hazırlama

PUPA E26 Elle-Yetiştirme Maması sıcak su ilave edilerek hazırlanır. Gıda-su oranı bebek kuşların kaç günlük olmaları ve büyüklüğüne göre değişir. Çizelgeden bakarak en ideal oranda kullanımdan daha iyi sonuçlar alınabilir.

1-Temiz bir kaba PUPA E26 elle besleme maması grafikte tavsiye edilen miktarlarda alınır ve sıcak su karıştırın. Musluk suyu zararlı bakteriler bulunabileceği düşünülerek için, daha önceden  kaynatılıp  soğutulan su yada kaynak suyu kullanımı tavsiye edilir. 

2-Karışım düzenli olarak kuvvetli bir şekilde karıştırılıp ideal ,güzel bir lapa elde edilir.  

3-Hazırladığınız karışım lapa 35°C'ye kadar soğumasını bekleyin. İdeal ısıya geldiğinde yeniden karıştırılarak kullanılır. Su ve gıda ayrışmaz böylece karışım hizmet önce, kuvvetli bir şekilde bir kez daha karıştırılır.

Önemli: Karışım her kullanımdan önce taze olarak hazırlanmalıdır. Karışım bu yüzden az miktarlarda hazırlanır. Yemekten önce taze olarak hazırlanması gerekir! Karışım bu yüzden başlangıçta en az miktarda hazırlanır.

PUPA E26 Elle Besleme Maması sadece yavrular için değil, beslenemeyen hasta kuşlarda da kullanılır. Tüm kafes kuşlarının ihtiyaçlarına uygun içeriklere sahiptir, güvenle kullanılır.

Kompozisyon

Tahıllar, bitkisel protein özleri, bitkisel kökenli türevleri, sıvı ve katı yağlar, Mineraller, Vitaminler, Metiyonin, Lizin, Maya, Probiyotik Enzimler.

 

 

BÜYÜKLÜK                  ELLE BESLEME MAMASI                   SU ORANI

BAŞLANGIÇ - 2. GÜN                  1 ÖLÇEK                             6 ÖLÇEK

2-3. GÜN                                     1 ÖLÇEK                             5 ÖLÇEK

3-4. GÜN                                     1 ÖLÇEK                             4 ÖLÇEK

4-5. GÜN                                      1 ÖLÇEK                             3 ÖLÇEK

5.GÜN VE DEVAMINDA                1 ÖLÇEK                             2-2.5 ÖLÇEK

 

  PUPA E26 Tüm bebek kuşların beslenmesinde kullanılabilen,  maksimum fayda sağlayan, bilimsel verilere göre  hazırlanmış  özel içerikli  elle besleme mamasıdır.