Ana Sayfa / Ürünler / KUZU BAŞLANGIÇ YEMİ 18-2800
KUZU BAŞLANGIÇ YEMİ 18-2800
Hammaddelerinin büyük bir kısmı bitkisel kaynaklı yemlerden meydana gelen, 0-2 haftalık yaşlar arasındaki kuzuların beslenmesinde kullanılan ve ihtiyaçları olan protein, vitamin, mineral ve diğer besin maddeleri ile katkı maddelerini içeren bir karma yemdir.

TANIM: Hammaddelerinin büyük bir kısmı bitkisel kaynaklı yemlerden meydana gelen, 0-2 haftalık yaşlar arasındaki kuzuların beslenmesinde kullanılan ve ihtiyaçları olan protein, vitamin, mineral ve diğer besin maddeleri ile katkı maddelerini içeren bir karma yemdir.

Tamamı doğal protein kaynağı olmak üzere, yüksek oranda sindirilebilir ve yüksek kalitede tahılların kullanıldığı komple kuzu başlangıç yemidir. Bu yem genç kuzular için önemli olan vitamin ve iz mineralleri ihtiva eden esansiyel besleyicilerin tamamını temin eder. İshale ve bazı bakteriyel enfeksiyonlara karşı olan ve idrar taşlarının oluşumunu engelleyen ilaçları ihtiva eder. Bu yem, yoğun besleme amacıyla formüle edilmiş ve 3. haftadan itibaren küçük miktarlarda verilebilir

15.günde yeme başlama ile sağlıklı ve hızlı gelişimi sağlar,
İşkembe gelişimini uyarır.
Böbrek taşları' nın (İdrar taşları) oluşumunu engellemek özel ürünler kullanılmıştır.