Ana Sayfa / Ürünler / PUPA DOG
PUPA DOG
PUPA DOG, tüm yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, kuzu proteini içeren High Quality köpek mamasıdır.Pupa Dog Food kuzu etli köpek maması, köpeğinizin beslenme ve gelişimi açısından en ideal şekilde formüle edilmiştir.

     

   

Pupa Dog Food kuzu etli köpek maması, köpeğinizin beslenme ve gelişimi açısından en ideal şekilde formüle edilmiştir.  

BESLENME ÖNERİLERİ 
PUPA DOG FOOD Kuzu&Pirinç mamayla beslenen 1 yaş ve üstü köpeklerin günlük mama tüketim miktarları köpeğin gün içerisindeki aktivitesine, fiziksel özelliklerine, hayat sürdüğü çevreye ve bulunduğu bölgenin iklim durumuna göre çeşitlilik gösterir. Köpeğinizin sindirim sisteminde problem yaşamamak için PUPA DOG FOOD Kuzu&Pirinç mamaya en ideal şekilde aşağıda belirtilen günlük beslenme önerilerine uyularak geçilmelidir.

 

 

1. ve 2. gün %25  PUPA DOG FOOD Kuzu&Pirinç +  %75 Eski Mama
3. ve 4. gün %50  PUPA DOG FOOD Kuzu&Pirinç +  %50 Eski Mama
5. ve 6. gün %75  PUPA DOG FOOD Kuzu&Pirinç +  %25 Eski Mama
7. günden itibaren sadece (%100) PUPA DOG FOOD Kuzu&Pirinç

 

 

 

 

İÇİNDEKİLER 

İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Pirinç, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Kurutulmuş Kuzu Eti, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum. Vitaminler: Vit A, Vit D, Vit E, Vit C, Vit B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12-B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat. Hayvansal protein kaynağı olarak kuzu eti unu ve tavuk eti unu kullanılmıştır. Doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak omega 3 & 6 dengesi sağlanmıştır. Yucca bitkisi ile koku ve amonyak kontrolü sağlanır besinlerin emilimi artırılır. KÖPEĞİNİZİN HEM KENDİSİ HEMDE dışkısının kokması minimize edilir. PUPA DOG, tüm yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş. Zengin vitamin içeriği.